Online Rezervasyon

Üyelik Girişi
Turizm Koleji Konular

Hakkımızda

Turizm Koleji'ne hoşgeldiniz.

Bu websitesi sektörde 1980'li yılların sonlarına doğru başladığımız yurtiçi ve yurtdışı tecrübe ve bilgi birikimlerimize dayalı klasik eğitim müfredatı içerisinde bulamayacakları konuları turizme ilgi duyan veya yeni başlamış olan genç meslektaşlarımız ile paylaşmak amacıyla kurulmuştur. 

Giriş cümlesinde de belirttiğimiz gibi ağırlıklı olarak klasik müfredat dışında kalacağımızdan bu bilgileri önce yazıya döküp sonra siteye yüklememiz uzunca bir süre daha devam edecek olup siteye her girişinizde yeni bilgiler ile karşılacaksınız.

Sitedeki yazılara erişim üyelik gerektirmektedir, bunun tek sebebi siteye sektör içinden ve dışından ne kadar ilgi olduğunu ölçebilmektir. Kişisel verileriniz hiçbir şekilde üçüncü sahışlar ile paylaşılmayacak olup üyelikten çıkmanız durumunda veri tabanımızdan silinecektir.

Üyeliğiniz otomatik olarak onaylanmaktadır.


Desteğe ihtiyaç duyan değerli turizmci dostlarımıza ve özellike ara kalifiye sınıfındaki genç meslektaşlarımıza bireysel destek vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Siteye henüz yüklenmemiş olan konularda destek ve bilgi ihtiyacı olan turizmci dostlarımız ve genç meslektaşlarımız, bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.


Not: Dökümanlardaki rakamlar hayalidir ve sadece dökümanın işleyişi hakkında fikir vermesi için yazılmıştır. 

Sevgi ve Saygılarımla

Yaşar Beken